Putovanja u srcu

Mesto gde razmenjuju informacije oni kojima su putovanja u srcu
Danas je Četvrtak, 28 Mart 2024, 16:38

Sva vremena su u UTC + 1 sat




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Kamp LACARA
PostPoslato: Petak, 16 Jun 2017, 17:03 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Četvrtak, 15 Jun 2017, 14:48
Postovi: 10
Ne znam kako da editujem prethotni post da bih dodao jos neke stvari...

Ovaj video je napravljen da bi moji prijatelji a i ostali koje zanima i vole kampovanje videll kako izgleda lacara Snimano da se vidi sto vise detalja A deca su to da bude gledljvo :).

Inace bio sam u poseti kod nekog u bungalovima i tamo sigurno postoji toalet. Nalaze se na samom pocetku kampa tj na suprotnoj strani od plaze. Ume da bude bucno zbog blizine kosarkaskog i teniskog terena. Ali meni to nije nista strasno. Kada padne vece nema vise igre sa loptom :). Deca se okupe u obliznju kafanu metohija i tamo gledaju crtace i vredno uce grcki i engleski :).

Najveca prednost ovog kampa je sto nije atraktivan tj nije mnogo posecan tako da je bas fino i mirno. Prriroda je lepa je i (deluje) poludivlja sa ogromnom hladovinom koju prava planina/brdo i naravno gusta suma. Zatp nocu ume da bude hladnjikavo toliko da mora da se koristi pokrivac :) ali se zatp bas lepo spava :).



Jedino internet lose radi. Tj skoro da ga i nema, cak i grcke sim kartice jako lose rade. Posto se nalazi u rupi okruzenm grebenima pa je slab signal u kampu. Na plazi je pun signal i OK ali mora da se pesaci oko 100 metaa :) i tamo nema hlada :).


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Kamp LACARA
PostPoslato: Petak, 16 Jun 2017, 18:18 
Nije prisutan
Vodič
Vodič
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 18:30
Postovi: 6074
Lokacija: Live to camp,camp to live . . .
Pol: Bata
Pivo najpre cu da ti pozelim dobrodoslicu u nas kamperski pokret drago mi je da si nas pronasao i da si se snasao. :text-welcomeconfetti: Pisi slobodno sve sto ti padne na pamet a vezano je za kamp (bilo koji) i kampovanje uopste. :sator: Podeli sa nama sva tvoja kamperska iskustva na prikladnim pod temama kao sto to radis na ovoj. :clap: A kao sto vidis tih tema imamo ih u solidnom broju. Pregledaj iste i prikljuci se aktivnom pisanju a mozda na ostalim temama nadjes i nesto sebi zanimljivo ?? :confusion-shrug:

Ovaj tvoj video sam vec ranije odgledao na you tubetu i bas mi je drago da sam sada "upoznao" autora istog. :dance:
Zelim ti ugodan boravak na nasem forumu ovde si uvek dobrodosao. Ziveli !!! :obscene-drinkingcheers:

_________________
svima dobro nikome zlo,nama sta preostane


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Kamp LACARA
PostPoslato: Nedelja, 18 Jun 2017, 20:01 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Četvrtak, 15 Jun 2017, 14:48
Postovi: 10
Hvala dobri ljudi :). Nasao sam Vas tako sto sam istrazivao nove kampove u .gr i search je pokazao i na ovaj forum.

Imam jos jedan kamperski video "Kamp kod Tome" u okviru nacionalnog parka Djerdap(kod Brinjice) samo da nadjem odgovarajucu temi u postavim video.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Kamp LACARA
PostPoslato: Nedelja, 18 Jun 2017, 21:42 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Četvrtak, 15 Jun 2017, 14:48
Postovi: 10
Podvodni svet lacare

https://youtu.be/B3T4BCWsTMk?t=158


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Kamp LACARA
PostPoslato: Nedelja, 18 Jun 2017, 21:51 
Nije prisutan
Vodič
Vodič
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 18:30
Postovi: 6074
Lokacija: Live to camp,camp to live . . .
Pol: Bata
pivo je napisao:
Hvala dobri ljudi :). Nasao sam Vas tako sto sam istrazivao nove kampove u .gr i search je pokazao i na ovaj forum.

Imam jos jedan kamperski video "Kamp kod Tome" u okviru nacionalnog parka Djerdap(kod Brinjice) samo da nadjem odgovarajucu temi u postavim video.

Nemoj dzabe da trazis posto slicnu temu o domacim kampovima nemamo. Taman bi ti mogao da otvoris novu temu "domaci kampovi" ili kako ti je vec volja da je nazoves. :clap:

_________________
svima dobro nikome zlo,nama sta preostane


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Kamp LACARA
PostPoslato: Utorak, 20 Jun 2017, 10:07 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

Pridružio se: Petak, 29 Avgust 2014, 11:39
Postovi: 17771
Pol: Seka
Pivo, video sa Lacre je odličan, stvarno profesionalno urađen, super montaža, muzika, a klinci glume ko pravi glumci. :) Zbog strane zastave na rukavu klinca koji nosi plavu trenerku, pomislola sam da si samo podelio nečiji video sa neta. Svaka čast! Vidi se da je Lacra odličan kamp za odmor u mirnom i prirodnom okruženju, a mislim da je još takvih na Sitoniji. Ako bih se odlučivala za ovakav vid letovanja, sigurno ne bih birala kampove gde je gužva i buka, kao u nekom velikom hotelu od kojih se "ježim". Video podvodnog sveta kod kampa Lacra, takođe je vrlo interesantan. Moram primetiti da je u pitanju bilo pravo ronjenje sa kompletnom opremom! Da li je to neki vaš hobi?


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Kamp LACARA
PostPoslato: Utorak, 20 Jun 2017, 11:48 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Četvrtak, 15 Jun 2017, 14:48
Postovi: 10
Hvala. Strana zastava na rukavu mog sina je uspomena iz te zemlje(Filipini). Postoji i video o Filipinama ali kao priča o prijateljstvu dva deteta :) u zemlji sa prelepim predelima i plažama tamo.

Inače čitajuči vaše teme o kampovima na Sitoniji zapalo nam je za oko i kamp u Marmaras :). Pa ćemo tamo napraviti izvidnicu tamo i ako nam se ne svidi(jedino što može da nam se ne svidi jeste ako je gužva) doći u Lacaru :) gde je provereno dobro i odmor u pravom smislu reči :).

Ja inače ne ronim to radi moja mlada :) . Samo sam njen video iskoristio da prikažem i podvodni svet Lacare. U Lacari dolaze (mislim da dolaze svake godine)) i ronioci iz NS i tamo drže tamo školu ronjenja.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Kamp LACARA
PostPoslato: Sreda, 21 Jun 2017, 13:19 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

Pridružio se: Petak, 29 Avgust 2014, 11:39
Postovi: 17771
Pol: Seka
Svaka čast za video radove i mladoj za ronilačke veštine! :clap:

Kamp Marmaras izgleda da svima zapadne za oko, a pošto je blizu istoimenog gradića, verujem da će gužve na njemu biti. :think:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 1 sat


Ko je prisutan

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  

cron

Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Putovanja u srcu © 2014-2019.