Putovanja u srcu

Mesto gde razmenjuju informacije oni kojima su putovanja u srcu
Danas je Četvrtak, 28 Mart 2024, 20:30

Sva vremena su u UTC + 1 sat




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 21 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autor Poruka
PostPoslato: Subota, 24 Avgust 2019, 16:09 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 20:00
Postovi: 3452
Lokacija: Bačka Palanka
Pol: Bata
Hvala na odgovorima. Dujo, nije to skupo, posebno što je sve uključeno u cenu i + bili ste faktično duplu smenu.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Nedelja, 25 Avgust 2019, 06:57 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Četvrtak, 21 Avgust 2014, 05:46
Postovi: 3783
Lokacija: Beograd / Jagodina
Pol: Bata
Prvo da dvojcu Duja i Hiron zahvalim na lepom prikazu letovanja i drago mi je da ste ponovo na forumu. Dobar deo članova foruma je tu zapravo zbog ovakvih tekstova o destinacijama u Tunisu i Egiptu.
Nema nijednog argumenta koji može da ukaže da odnos kvaliteta usluge i cene nije odličan na ovim destinacijama, ali jednostavno meni to "ne leži". U tekstu ste mi to i potvrdili sa policajcima na plaži, ženama uvijenim od nožnog članka do poslednje dlake na glavi, galame, otimanja hrane...
Plaža mi deluje baš lepo. Nikada Tunis nisam ni uzimao u razmatranje (za razliku od Egipta) jer su mi drugari po povratku pričali o meduzama u moru. Ne sećam se u kom su mestu odseli.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Nedelja, 25 Avgust 2019, 08:19 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Subota, 22 Novembar 2014, 16:18
Postovi: 3365
Lokacija: Zemun
Pol: Seka
Hvala.
Da, meduza ima povremeno, kao uostalom i u celom Mediteranu. Njih donose morske struje i to u proleće posle većih kiša ili u vreme kad je temperatura mora velika. Pojavljuju se samo u čistim morima. Obično ih ima baš u Port El Kantauiu i ponekad u Jasmin Hamametu. Traje par dana i prodju.
Mi nikad nismo u Tunisu naišli na meduzu. Medjutim u Turskoj i Grčkoj da. U Turskoj je more bilo bukvalno pokriveno meduzama.

Što se opredeljenja za odredjene destinacije tiče, svako od nas želi da vidi i doživi ono što mu se svidja.
Mi sada volimo da budemo u hotelu i da bar svaki drugi dan odemo negde van mesta u kom smo ili do nekog muzeja, kafanice, ili interesantnog kvarta u tom mestu.
Poštujemo pravila i običaje naroda koji tamo živi.

Dakle ipak smo svi mi različiti.

PS: Da li si primetio da sam ja, na bilo kojoj temi, komentarisala kako tamo nikad ne bih otišla, bez obzira na razloge? Na ovoj grupi tema o severnoj Africi skupljaju se ljubitelji tog dela sveta, ma koliko nas malo bilo.
Mislim da je cilj ovog foruma da, ako si negde bio, zapišeš svoje impresije iz prve ruke i ostaviš budućim turistima da se odluče gde će.

_________________
:happy-cheerleadersmileygirl:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Nedelja, 25 Avgust 2019, 12:24 
Nije prisutan
Izviđač
Izviđač
Korisnikov avatar

Pridružio se: Nedelja, 20 Avgust 2017, 19:46
Postovi: 129
Lokacija: KS
Pol: Seka
Ja nosim divne utiske iz Tunisa.
Najjaci utisci su sa organizovanih izleta, pre svega izlet u Saharu, pa zatim i Sidi Bu Said, Kartagina i grad Tunis.
Rado bih ponovila Tunis, najvise zbog tih izleta. E sad, muz i ja smo zaljubljeni u Grcku i svakog leta Grcka iznova vuce. Kad bi imali uslova za dva letovanja, verovatno bi ponovili Tunis, kao sto smo u novembru isli u Egipat.
More u Tunisu je lepo, nije spektakularno ali jeste lepo. Cini mi se da je u Mahdiji najlepse, to ce bolje znati dujaspasa. Koliko se secam, te godine u Portu smo videli mozda jednu meduzu.
Dujaspasa, na pocetku si napisala da ste rekli da necete ici u Port. Ima li neki poseban razlog?


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Sreda, 28 Avgust 2019, 08:35 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Subota, 22 Novembar 2014, 16:18
Postovi: 3365
Lokacija: Zemun
Pol: Seka
ladybird, da, rekla sam. Port El Kantaui je mesto nastalo pre 40 godina i u njemu su samo hoteli i vile za izdavanje. Nema dušu!

_________________
:happy-cheerleadersmileygirl:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 05 Septembar 2019, 18:36 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Subota, 22 Novembar 2014, 16:18
Postovi: 3365
Lokacija: Zemun
Pol: Seka
Izlet u El Jem nas je bukvalno oduševio!

Slika

O tom izletu možete pročitati ovde:

viewtopic.php?f=62&t=746

_________________
:happy-cheerleadersmileygirl:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 21 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 1 sat


Ko je prisutan

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  

Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Putovanja u srcu © 2014-2019.