Putovanja u srcu

Mesto gde razmenjuju informacije oni kojima su putovanja u srcu
Danas je Četvrtak, 28 Mart 2024, 15:37

Sva vremena su u UTC + 1 sat




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 261 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Sledeća
Autor Poruka
PostPoslato: Nedelja, 10 Jul 2016, 22:00 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Nedelja, 10 Jul 2016, 21:48
Postovi: 1
Pol: Bata
Kolege forumaši,
Pazarili smo ovaj šator:
http://www.sportdepot.rs/rs/product/coleman_ridgeline_6_plus_sator-4060800053-MD1zcG9ydCZzcG9ydElkPTQ3JmRpdmlzaW9uSWQ9OTgmY2F0ZWdvcnlJZD03MQ.html?state=YnJhbmRJZD0zOQ

Pošto je to veći šator, a mi smo početnici u kampovanju imam par pitanja.
- Da li je teško naći mesto u kampu za ovako veliki šator u Grčkoj?
- Koji kamp na Peloponezu da gađamo? Da ima prirodnu hladovinu, mesta za ovako veliki šator, i lepu plažu - peščanu?

Nama je ovo prvo porodično kampovanje. I supruga i ja smo kampovali kao deca, ali to beše davno.

Unapred hvala na savetima i odgovorima.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Nedelja, 10 Jul 2016, 22:31 
Nije prisutan
Predsednik Rep. Palataki
Predsednik Rep. Palataki
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ponedeljak, 18 Avgust 2014, 22:32
Postovi: 7013
Lokacija: Rep. of Palataki
Pol: Bata
Dobro dosli na nas forum!

Lep sator. Ono sto mi je posebno zanimljivo da je deklarisan za 6 osoba i stvarno moze da primi 6 osoba na 6 duseka. Drugi obicno racunaju vrecu sirine 60cm kao prostor potreban za jednu osobu.

Nisam bio na Peloponezu u kampovima, pa ne mogu pomoci oko toga (nisam siguran da iko od trenutno aktivnih clanova ima to iskustvo), ali mislim da nemate razloga za brigu oko velicine satora. To je uobicajena velicina jednog porodicnog satora (6,4*2,3m). Dakle, oko toga nemate brige.

_________________
Sve što možeš da opeglaš danas, ne ostavljaj za sutra!


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Nedelja, 10 Jul 2016, 23:09 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Subota, 23 Avgust 2014, 23:53
Postovi: 6959
Lokacija: Lenjivac
Pol: Seka
Zanimljivo... https://www.amazon.com/Function-Rolling ... odshcom-20

Slika

_________________
:zmaja:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 12 Jul 2016, 09:15 
Nije prisutan
Putnik
Putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 12 Januar 2016, 23:28
Postovi: 679
Pol: Seka
mirilovic je napisao:
Kolege forumaši,
Pazarili smo ovaj šator:
http://www.sportdepot.rs/rs/product/coleman_ridgeline_6_plus_sator-4060800053-MD1zcG9ydCZzcG9ydElkPTQ3JmRpdmlzaW9uSWQ9OTgmY2F0ZWdvcnlJZD03MQ.html?state=YnJhbmRJZD0zOQ

Pošto je to veći šator, a mi smo početnici u kampovanju imam par pitanja.
- Da li je teško naći mesto u kampu za ovako veliki šator u Grčkoj?
- Koji kamp na Peloponezu da gađamo? Da ima prirodnu hladovinu, mesta za ovako veliki šator, i lepu plažu - peščanu?

Nama je ovo prvo porodično kampovanje. I supruga i ja smo kampovali kao deca, ali to beše davno.

Unapred hvala na savetima i odgovorima.

Dobro dosli! kampersko drustvo se siri :)
Ne bi trebali da imate problema oko mesta, uglavnom svaki kamp ima i veca i manja, obicno za vece satora daju mesta kao i za kamp kucice ili kampere. Pescane plaze na Peloponezu imate oko Gytia, i na zapadnom delu koji gleda ka Zakintosu. Pogledajte i kamp Triton II blizu Nafplia, lep je kamp ali ima malu plazu ispred, pesak je na obali ali ne znam kako je u vodi. Kamp Bekas isto ima lep hlad ali je plaza sljunkovita. Bili smo u kampu Meltemi kod Gytia, plaza je bila lepa i pescana ali je kamp u maslinjaku, hlad onako. I da cesto u toj oblasti pirka vetric ali nama nije smetalo.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 11 Avgust 2016, 17:54 
Nije prisutan
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 10 Maj 2016, 13:21
Postovi: 93
Pol: Seka
Fino sniženje http://www.sportdepot.rs/rs/outwell/brand-296


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Subota, 13 Avgust 2016, 12:35 
Nije prisutan
Putnik
Putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 12 Januar 2016, 23:28
Postovi: 679
Pol: Seka
Ovo mi baš treba fenomenalno https://m.youtube.com/watch?v=j_ima84dP ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Subota, 13 Avgust 2016, 14:00 
Nije prisutan
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 10 Maj 2016, 13:21
Postovi: 93
Pol: Seka
Jao,mi odavno tako nešto slično za sudove jurimo i do sad nismo našli gde bi kupili


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Nedelja, 14 Avgust 2016, 07:52 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ponedeljak, 18 Avgust 2014, 23:10
Postovi: 3519
Lokacija: Београд
Pol: Bata
Mi to rešavamo sa gajbicom na rasklapanje. Imamo dve, jednu za čiste, a drugu za prljave sudove.

_________________
" Meni je Bane jako simpatičan " Marijamia


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 18 Jul 2017, 13:39 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Utorak, 18 Jul 2017, 13:12
Postovi: 1
Pol: Seka
Pozdrav Svima, nova sam na forumu kao i u svemu ovome..Uskoro krećemo u Grčku kamp prikolicom i imamo još nekoliko nerešenih pitanja.. Za početak molim Vas za predlog gde prespavati u Makedoniji sa kamp prikolicom?! Idemo sami (muž, ja i deca od 4 i od 6 godina) i za prenoćište ili dnevni odmor tražimo nešto i ako možete da nas uputite na neko dobro mesto gde bismo mogli prenoćiti? Da li je neko već bio u auto kampu Partizan u Dojranu?


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 31 Jul 2017, 00:22 
Nije prisutan
Vodič
Vodič
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 18:30
Postovi: 6074
Lokacija: Live to camp,camp to live . . .
Pol: Bata
Amita dobro dosla na nas forum posebno na kampersku temu !!! :obscene-drinkingcheers: Nazalost moram da konstatujem da si nam pristupila u periodu kada je nasa celokupna kamperska ekipa na kolektivnom zajednickom odmoru tj na Tasosu u kampu. :confusion-shrug: Iz tog razloga nije bilo nikoga da ti odgovori i da ti se obrati. :doh: Izvinjavam ti se u ime moje kao i celokupne ekipe ali takve su bile okolnosti. :text-imsorry:

Bez obzira na sve nadam se da si uspela da se snadjes i da sada uzivate u nekom grckom kampu. :pray: Ocekujem da se po povratku sa letovanja pojavis na ovim stranama i podelis sa nama svoje slike i iskustva te tako obogatis ovu nasu temu. :clap: Posebno sto vas prikolicara nemamo mnogo u nasem pokretu. :naughty: :auto-camptrailer:

Veliki kamperski pozdrav !!! :sator:

_________________
svima dobro nikome zlo,nama sta preostane


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 03 Avgust 2017, 13:33 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Četvrtak, 03 Avgust 2017, 12:23
Postovi: 4
Pol: Bata
Zdravo svima! :op-op: :sator:
Ja sam nov pa eto da se javim i zamolim nekoga ko je imao iskustva sa kampovanjem na Tasosu da mi odgonetne neke nedoumice sa onim cenama istaknutim u temi o letovanju u Pefkariju. Unapred zahvalan :kolo:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Petak, 04 Avgust 2017, 10:54 
Nije prisutan
Vodič
Vodič
Korisnikov avatar

Pridružio se: Četvrtak, 21 Avgust 2014, 09:02
Postovi: 8106
Lokacija: PRAVDA za P R A V D U !
Pol: Bata
Pozdrav v-v.

Brzo će se pojaviti neko ko zna detaljnije...

_________________
Kad popijem koju u kafani
ondak pričam ono što mislim trezan.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Petak, 04 Avgust 2017, 13:31 
Nije prisutan
Predsednik Rep. Palataki
Predsednik Rep. Palataki
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ponedeljak, 18 Avgust 2014, 22:32
Postovi: 7013
Lokacija: Rep. of Palataki
Pol: Bata
Koje nedoumice imas?
Mesto za sator se placa 9,5e. Po osobi 6,7e. Deca od 4 do 10 god 4,4e. Ako ostanes 21 dan ili duze, dobijas 10% popusta. Pitaj ako ti jos nesto nije jasno.

_________________
Sve što možeš da opeglaš danas, ne ostavljaj za sutra!


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Petak, 04 Avgust 2017, 14:38 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Četvrtak, 03 Avgust 2017, 12:23
Postovi: 4
Pol: Bata
Znaci prakticno dolazi do sabiranja tih vrednosti 9.5 + 6.7 * 10 dana :D
A posto planiramo da idemo u grupi, koriscenje frizidera i struje, to je cena po satoru, ili tipa dva satora mogu isti prikljucak da koriste? Unapred zahvalan. :sator:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Petak, 04 Avgust 2017, 17:58 
Nije prisutan
Vodič
Vodič
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 18:30
Postovi: 6074
Lokacija: Live to camp,camp to live . . .
Pol: Bata
V-Vitko dobro nam dosao na kampersku temu. :obscene-drinkingcheers:

Cene su ti izrazene u cenovniku kampa Pefkari i vrlo je jednostavno za izracunati sve sto te interesuje. Dacu ti jedan primer pa ti kombinuj po vasem brojnom stanju. :hand:

Npr.

dvoje odraslih + dvoje dece i veliki sator racunas na sledeci nacin : 6,70 e * 2 + 2 * 4.40 e + 9.50 = 31,70 e /dan kampa.

Ukoliko uzimate struju na konacnu cifru dodas 4,40 e. Dobro je da znas da na struju ne mozes ostvariti onaj popust koji ti je Brzi pomenuo,vec bi ti se popust u pomenutom primeru racunao samo na konacnu cifru tj 31,70 e. Popust ostvarujete ukoliko ostajete 21 dan i vise i on iznosi iznosi 10 %.

Struju je dovoljno da uzme jedna porodica ili ti jedan sator. Posle se vi ostali kacite kod njega za sve eventualne vase potrebe a troskove struje izdelite na kraju kada placate boraviste u kampu. :P
Kamp Pefkari ima velike zajednicke frizidere i zamrzivace koje ne placate vec ulaze u cenu to mu je velika prednost u odnosu na vecinu drugih kampova koji nemaju frizidere tolikog kapaciteta. :naughty: Ukoliko zelite ili imate neke posebne potrebe vi mozete iznajmiti frizider dodatno i ta usluga se naplacuje 5,50 e po danu.

Nadam se da smo se razumeli ako ima bilo kakvih nejasnoca pitaj nemoj da se stidis. :oops: ;) Ovde si uvek dobro dosao. :text-welcomewave: Nadam se da ce vam se kamp dopasti i da cete imati prijatan boravak u istom. :sator: Ocekujemo da se po dolasku kuci prikljucite temi i opsirno iznesete svoje utiske o kampu potkrepljene mnogim fotkama. :kolo:

Veliki kamperski pozdrav !!! :greetings-waveyellow:

_________________
svima dobro nikome zlo,nama sta preostane


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 261 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat


Ko je prisutan

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  

Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Putovanja u srcu © 2014-2019.