Putovanja u srcu

Mesto gde razmenjuju informacije oni kojima su putovanja u srcu
Danas je Četvrtak, 28 Mart 2024, 16:37

Sva vremena su u UTC + 1 sat




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 200 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sledeća
Autor Poruka
PostPoslato: Subota, 10 Septembar 2016, 22:05 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Postovi: 19554
Lokacija: Ministarstvo za odnose sa javnoscu RP
Pol: Seka
Wow, Deki, kakva fotka! :ljubac:

_________________
svuda podji, na tasos dodji!

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Nedelja, 11 Septembar 2016, 07:18 
Nije prisutan
Izviđač
Izviđač
Korisnikov avatar

Pridružio se: Subota, 25 Jul 2015, 12:08
Postovi: 110
Lokacija: Beograd-Jug
Pol: Bata
coolmaslacak je napisao:
Par slika i par reči uglavnom o plaži:

...

nisam očekivao ovakvu plažu jer se ne uklapa u plaže olimpijske regije onakve kakve ih ja poznajem :shock:
nešto južnije, na plažama kampova neos panalejmonasa je čist pesak


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Subota, 31 Decembar 2016, 12:37 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Ponedeljak, 08 Jun 2015, 15:23
Postovi: 80
Pol: Bata
SRECANA NOVA GODINA,svim kamperima,a posebno raji iz Evridikija: Marini i Dejevli,nasim dragim komsikama, pricenzama Marti i Ruzi,mami Mariji,tati Marku,Jeleni, Saletu i njihovim,Rastku,Nemanjii Filipu,mojim NIslijama Sladji i Voji,fanteku, Mirku i njegovoj porodici iz Ljubljane kao i prvim komsijama,mojim dragim Makedoncima, Sfijinoj drugarici Tamari i hjenim roditeljima Mariji i Nikoli(desno krilo), Bosku sa porodicom(levo krilo) i na frontu, Meti, Dragici i Filipu bez kojih nase prvo kampovanje ne bi bilo fantasticno. Naravno, najiskrenije cestitke i zelje za sto boljim zdravljem(naravno i ostalima) u Novoj g. zelim Matorom, jer bez njegovih "priloga" i saveta na forumu ne bismo resili dilemu o izboru kampa. U nadi da cemo se i ove godine videti na istom mestu zelim svima zdravlje, dobar put,lepo vreme i dobro mesto u kampu.Sve ovo vazi i za nase ostrvljane iz Pefkarija.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Subota, 31 Decembar 2016, 13:04 
Nije prisutan
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 10 Maj 2016, 13:21
Postovi: 93
Pol: Seka
:occasion-santa:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Subota, 31 Decembar 2016, 16:39 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Sreda, 03 Februar 2016, 09:48
Postovi: 48
Lokacija: Beograd
Pol: Bata
Hvala na lepim zeljama i u nadi da nas zdravlje posluzi da se vidjamo na kampovanju!!!!


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 02 Januar 2017, 19:27 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 17:29
Postovi: 2521
Lokacija: Vinchester city
Pol: Bata
Svim kamperima posebna cestitka za Novu godinu uz sto vise vremena provedenog pod vedrim nebom tj dragim nam :sator:
Sto se tice Evridikija, iskreno se nadam reprizi prosle godine :op:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Sreda, 04 Januar 2017, 11:30 
Nije prisutan
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 10 Maj 2016, 13:21
Postovi: 93
Pol: Seka
Dejavla,kako bilo u drugoj turi ? To beše bila druga polovina avgusta? Vreme,more (talasi),gužva,grane slično il kako 8-) ?


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Subota, 07 Januar 2017, 07:32 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Ponedeljak, 08 Jun 2015, 15:23
Postovi: 80
Pol: Bata
SRECAN VAM BOZIC.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Subota, 21 Januar 2017, 14:59 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 17:29
Postovi: 2521
Lokacija: Vinchester city
Pol: Bata
coolmaslacak je napisao:
Dejavla,kako bilo u drugoj turi ? To beše bila druga polovina avgusta? Vreme,more (talasi),gužva,grane slično il kako 8-) ?

Nikako da se nakanim da detaljno prezentujem svoj doživljaj Evridikija...
Da, oko 20.8. smo stigli (na 15-16 dana) i bila je tada znatno veća gužva nego u vreme kada ste vi početkom jula pristigli, ali je već narednog vikenda kamp znatno ispražnjen. Meni je taj period letovanja bio znatno lepši i opušteniji (Marini je bilo lepše u junu-stvar ukusa).


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Sreda, 12 April 2017, 22:31 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Utorak, 31 Maj 2016, 22:53
Postovi: 9
Pol: Seka
Ljudi jel idemo u Evridiki ove godine ?


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Sreda, 12 April 2017, 23:19 
Nije prisutan
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 10 Maj 2016, 13:21
Postovi: 93
Pol: Seka
Elem,niko od prošle godine nije sumirao utiske o kampu osim usputnih komentara :D

Sad potražila i pročitala sa Putovanja info šta sam na brzinu napisala dok su utisci bili sveži i nešto mi žao da prepričavam :mrgreen: :

Kamp kao kamp je ok ali je dobar deo ljudi bahat.Ako ubodeš dobar komšiluk kao mi (fini ljudi & super deca),lepu hladovinu biće ti super,u suprotnom nerviraćeš se a niko neće sankcionisti to ponašanje.Svi slušaju muziku sa televizora,kola i sve to trešti ali srećom uglavnom u centralnom delu gde su paušalci.Tu najbliže plaži (gde su paušalci) je najbolja hladovina,ali mesta za šatore nema i svi su zabrikadirani u ciradama.Na početku kampa,bliže ulazu ima hladovine,više/manje šarene i tu su uglavnom šatori i brako prikolice koje su tu na kraće.Mi smo išli 25.juna(-9.jul),tada je još uvek bilo mesta da biraš ali drugar koji je još malo ostao piše da je oko mesta gde je bio naš šator i jedna kamp prikolica sad 2 prikolice & 4 šatora.Toaleti su renovirani,čovek koji ih čisti svaka mu čast,ali kao što rekoh ljudi su bahati i to ujutru može da liči na svašta.Postoji samo jedan sanitarni čvor koji je dovoljno velik,ali ne znam kako je kada su veće gužve.Taj frižider u starom restoranu hladi,ali ne ledi.Tamo niko nije držao hranu a načula sam da hrana ume da nestane.Net je prilično zezao,ne znam da li ga ima u celom kampu ali tu na početku ima hot spot gde su se svi muvali zagledani u ekrane.Za rezervaciju isto ne znam,s obzirom da nema parcela ne mogu da zamislim kako bi to funkcionisalo.
Najveći minus što se tiče mene je PREVIŠE suvih i polomljenih grana,koje srećom ne padaju tako lako (bila je jedna manja oluja) ali verovatno dok ne povrede nekog il nešto gore to niko neće ozbiljno da shvati.


Pa se setih onih glavonja (da li su beše ćelavi ili tetovirani,ali sa kajlama sigurno) koje je Lukinvir spomenuo što su postavili stolove skoro na sred glavne ulice,krkali,pijančili,muzika treštala kao na svadbi pa se preselili u more da nastave zabavu u sličnom maniru-bahato je blaga reč.
Nit one varijante sa ciradama videh negde,mada možda ljudi to rade zbog bezbednosti da im neka grana ne polomi prikolice i odozgore i sa strane ;)

Ali nama je stvarno super bilo a i naučili smo ponešto (korisno za nas): da volimo veće kampove,da starijoj ćeri treba više prostora da vozi biciklu u podne,da prisustvo naše dece u kampu ne znači odmah rešeno druženje,da bez prirodnog hlada na plaži ne možemo i ono najbitnije - više nikad u kamp gde ne podrezuju drveće (i sad neko verovatno prevrće očima na moje džvankanje o drveću ali nije mi do igranja dečijim glavama :roll: ).

ps.da sam 10-15 godina mlađa verovatno mi ovo ništa ne bi smetalo,za srednjoškolce & studentariju vrlo povoljan raj 8-)


Poslednji put menjao coolmaslacak dana Sreda, 12 April 2017, 23:38, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Sreda, 12 April 2017, 23:29 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Sreda, 03 Februar 2016, 09:48
Postovi: 48
Lokacija: Beograd
Pol: Bata
Potpuno si tacno opisala kamp Evrdiki! Ja idem ko 1.06. da prodam prikolicu i ostacu taman toliko da bih je prodao. ADRIA OPTIMA 430Q, 1987.god.Sa tendom,predsatorom i sa svim stvarima 1600evra. Ima papire (odjavni list)!


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Sreda, 12 April 2017, 23:31 
Nije prisutan
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 10 Maj 2016, 13:21
Postovi: 93
Pol: Seka
matori61 je napisao:
Potpuno si tacno opisala kamp Evrdiki! Ja idem ko 1.06. da prodam prikolicu i ostacu taman toliko da bih je prodao. ADRIA OPTIMA 430Q, 1987.god.Sa tendom,predsatorom i sa svim stvarima 1600evra. Ima papire (odjavni list)!


Hahaha,ja mislila da ću grmlje & kamenje da popijem

Srećno sa prodajom :greetings-waveyellow:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Sreda, 12 April 2017, 23:34 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Sreda, 03 Februar 2016, 09:48
Postovi: 48
Lokacija: Beograd
Pol: Bata
Pa ja sam u tom kampu od 2003!! Sve faze prosao...


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 13 April 2017, 07:15 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 17:29
Postovi: 2521
Lokacija: Vinchester city
Pol: Bata
trimte je napisao:
Ljudi jel idemo u Evridiki ove godine ?

Idemo.
Neko bio jednom i dosta, a neko odlazi x godina za redom. Kamp u špicu je prenatrpan a sve ostalo nekom više ili manje legne.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 200 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat


Ko je prisutan

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  

cron

Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Putovanja u srcu © 2014-2019.