Putovanja u srcu

Mesto gde razmenjuju informacije oni kojima su putovanja u srcu
Danas je Četvrtak, 28 Mart 2024, 19:11

Sva vremena su u UTC + 1 sat




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 310 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Kalendar putovanja
PostPoslato: Sreda, 04 Februar 2015, 23:32 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

Pridružio se: Petak, 29 Avgust 2014, 11:39
Postovi: 17771
Pol: Seka
Dragi drugari i postovani forumasi!
Kako bismo mogli zajedno da se radujemo i brojimo dane, molim da ovde upisete datume vasih rezervisanih letvanja, a takodje i svih drugih planiranih duizih i kracih putovanja u ovoj godini! Srecan put i putujmo sto vise! Ziveli!


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Petak, 20 Februar 2015, 20:32 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Četvrtak, 21 Avgust 2014, 08:04
Postovi: 2947
Lokacija: Sremski Karlovci
Pol: Seka
Tasos, Pefkari 11.07. - 25.07.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Petak, 20 Februar 2015, 22:06 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

Pridružio se: Petak, 29 Avgust 2014, 11:39
Postovi: 17771
Pol: Seka
:dance: Bravo Daco, idemo dalje, ko je sledeci?


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Subota, 21 Februar 2015, 14:49 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Subota, 22 Novembar 2014, 16:18
Postovi: 3365
Lokacija: Zemun
Pol: Seka
Mi smo iskoristili sajamski popust i danas uplatili El Mouradi Beach u Tunisu, za 17.07.

_________________
:happy-cheerleadersmileygirl:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Subota, 21 Februar 2015, 15:14 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

Pridružio se: Petak, 29 Avgust 2014, 11:39
Postovi: 17771
Pol: Seka
Super Dujo! Koliko sve ukupno vas kosta? Sa koliko je zvezdica hotel?


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Subota, 21 Februar 2015, 16:28 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Subota, 22 Novembar 2014, 16:18
Postovi: 3365
Lokacija: Zemun
Pol: Seka
Milena,
Idemo 17.07 (prvi dan Bajrama) na 11 noći u El Mouradi Beach 4*. Stari hotel koji bi mogao i da se renovira. Nameštaj je malo dotrajao, ali je sve dobro odrżavano. Ovo govorim iz priče naših prijatelja koji su tamo bili prošle godine.

Slika

Cena all inclusive aranžmana je 417 evra po osobi + aerodromska taksa 89 evra = 506 EVRA.
Za nas dvoje 1.012 evra.
U ovu cenu je uključen prevoz avionom, vodič, prevoz od aerodroma do hotela i nazad.
Zatim prenoćište sa svakodnevnim spremanjem sobe i dnevnom zamenim peškira, a posteljina se menja na 3-4 dana, osim ako želiš može i češće. U sobi je klima, tv i frižider. Nameštaj skroman.

Slika

Slika

Hrana i piće - švedski sto.
Suncobrani, ležaljke i svaki dan čisti peškiri za plažu.

Slika

Plaža je ovakva kilometrima levo i desno!

Slika

Razne sportske aktivnosti.
Večernji program za decu, pa za odrasle i na kraju disko klub.

_________________
:happy-cheerleadersmileygirl:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Subota, 21 Februar 2015, 16:50 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

Pridružio se: Petak, 29 Avgust 2014, 11:39
Postovi: 17771
Pol: Seka
Hvala Dujo! Plaza je super, da li je i u Tunisu interesantan podvodni zivi svet kao u Egiptu. Pretpostavljam da je voda super topla i cista. Da li cete ici u neke obilaske ili ste buglavno vecsve videli sta ste hteli? U kom je mestu hotel i imali gde uvece da se izadje u stnju, znas ono kada se svi picnu pa kada krenu u guzvu ili je neka mirna prirodna varijanta?

Daleko je jeftinije nego all inclusive u Grckoj, ali u apartmanskom smestaju biste prosli ipak jeftinije, ali onda mora samostalno da se hranite, nabavljate hranu itd. To cisto kazem, zato sto si malo razmatrala Grcku, pa ti se cinilo da je svakako skuplje.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Subota, 21 Februar 2015, 17:36 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Subota, 22 Novembar 2014, 16:18
Postovi: 3365
Lokacija: Zemun
Pol: Seka
Podvodni svet u Tunisu uz obalu baš i nije neki. Samo male ribice. Medjutim, može da se ide na ronjenje bocama i tada je prava stvar.
Voda je temperature preko 26° u to doba godine, a u tom delu Tunisa su plaže posebno lepe. Naime, na nekoliko stotina metara od ovog hotela je letnja rezidencija bivšeg predsednika Ben Alija, a on je znao gde će!
Hotel je na 6 km od Hamameta i na 5 km od Nabela. Svako veče, posle večere odemo taksijem do, uglavnom, Nabela u šetnju, mada može da se prošeta i u lokalu. Ove šetnje su 100% različite od onih u grčkim gradićima. Toga ovde nema.

Što se cene tiče, ako pošteno sabereš baš sve što nosiš od kuće, potrošiš usput, za benzin i putarine, potrošiš po kafićima ili restoranima, potrošiš za ležaljke i suncobrane, a da pri tome imaš dobar i raznovrstan izbor hrane, pića i poslastica... nisam sigurna da je mnogo jeftinije. Naravno, ako se sve svede na minimum, onda, da. Govorimo o periodu 15.07-15.08.

_________________
:happy-cheerleadersmileygirl:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Subota, 21 Februar 2015, 21:22 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

Pridružio se: Petak, 29 Avgust 2014, 11:39
Postovi: 17771
Pol: Seka
Ma da, kada nemas uplacen all inclusive, po restoranima i sl moze da se potrosi stvarn puno para, ali poredila sam neku situaciju kada moras da se malo stisnes. Verujem da cete u okviru vaseg hotela imati zaista odlicnu uslugu, sto je super za tu lovu. :)


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Nedelja, 22 Februar 2015, 20:57 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 21:00
Postovi: 2872
Jel mogu ja nesto da pitam? :)
Ispratio sam da si par puta pisala da ne vidis racunicu da odes u Grcku. I sad gledam ovo sto si stavila ovde. Tebe za vas dvoje kosta preko 1000e i pri tom ides na letovanje gde ce u tom terminu biti blizu 50 stepeni!
OK u Grckoj ne bi mogla da nadjes all inclusive za te pare u hotelu sa 4* ali ja smatram da poenta posete jednoj zemlji i jeste da iskusis kulturu te zemlje i narocito kuhinju :)
Ja sam sa zenom (tadasnjom devojkom :) ) letos prosao na Tasosu sa 800e. Jesmo imali standardni apartman, nista fensi niti luksuznno ali nijedan jedini obrok nismo imali kuci, niti smo se hranili po prodavnicama vec iskljucivo po restoranima. Mislim da kad odes na letovanje i teba sto vise razlicith restorana/kafana obici i probati sto vise stvari koje nemas priliku toliko cesto da konzumiras. Placali smo svakog dana lezaljke i pica na plazi i placali prevoze busom do plaza

Ovo pisem kao podlogu ovom gore pitanju da se ne uklapas u tu cenu za Grcku. Mislim da dvoje za 1000e mogu da se Bogovski provedu u Grckoj bilo na Tasosu, Lefkadi, Krfu...da ne spominjem severni deo gde gro nasih ljudi letuje, Paraliju, Pefkohori, SOlunsku regiju..koji su jos i jeftiniji!

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=jct2YlbaXBg&feature=youtu.be


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Nedelja, 22 Februar 2015, 22:47 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 21:00
Postovi: 2872
Tj.da se ispravim, na tvojih 1000 treba dodati i par stotina za troskarenje tamo sto ukupno dobaci mozda i do 1500...i tek sad ne kapiram kako ti je grcka mnogo skuplja?! :-)

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=jct2YlbaXBg&feature=youtu.be


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 23 Februar 2015, 09:52 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

Pridružio se: Petak, 29 Avgust 2014, 11:39
Postovi: 17771
Pol: Seka
Pa dobro odna, tj odlično, dakle za 1000e dvoje mogu lepo da se provedu u Grčkoj i da zakupe korektan smeštaj. Ja sam iznela neku računicu za troje, e pa sa 1000 E ipak ne možeš baš stalno da jedeš po restoranima i da platiš smeštaj, prevoz (posebno ako se ide kolima).


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 23 Februar 2015, 10:13 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 21:00
Postovi: 2872
Milena nije mi se post odnosio na tvoj vec dujin :) a kako videh ona je napisala da je to za njih dvoje, pa sam ja povukao paralelu za dvoje u Grckoj ;)
Ne znam racunicu za troje...steci cu uvid u nju od sledeceg leta :)

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=jct2YlbaXBg&feature=youtu.be


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 23 Februar 2015, 10:27 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

Pridružio se: Petak, 29 Avgust 2014, 11:39
Postovi: 17771
Pol: Seka
Hoćeš, hvala bogu! :) Znam da si mislio na Duju, ali si se nadovezao na moj post, gde sam napisala da ishrana po restoranima može da "pojede" dosta love, ali čovek uvek može malo da pazi. Ma u Grčkoj može mnogo jeftino da se prođe... Jedino te zvezdice u hotelima, e to jeste jeftinije u Tunisu i Egiptu.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 23 Februar 2015, 12:34 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 21:00
Postovi: 2872
NIsam se stvarno nadovezao...iskreno promakao mi je tvoj post jer sam citajuci Dujin post odmah skrlovao do dna stranice da napisem odgovor dok mi ne ode misao :)

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=jct2YlbaXBg&feature=youtu.be


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 310 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat


Ko je prisutan

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 35 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  

Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Putovanja u srcu © 2014-2019.