Putovanja u srcu

Mesto gde razmenjuju informacije oni kojima su putovanja u srcu
Danas je Petak, 29 Mart 2024, 15:07

Sva vremena su u UTC + 1 sat




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 100602 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 6228, 6229, 6230, 6231, 6232, 6233, 6234 ... 6707  Sledeća
Autor Poruka
PostPoslato: Petak, 22 Oktobar 2021, 09:14 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Postovi: 19554
Lokacija: Ministarstvo za odnose sa javnoscu RP
Pol: Seka
Dobar vam dan, prijatelji! :ljubac: :romance-grouphug:

Jeste mracno i sumorno...ali, napolju! :D

Juce sam ponovo uzela da citam knjigu, koju mi je Jeca poklonila...i citam po vise puta neke delove....vracam se i duboko razmisljam o njima..Jeco, hvala ti! :ljubac: :romance-grouphug:

Uz to, Zaki mi je poslala prigodnu muziku! :ljubac: :romance-grouphug: Hvala, darling! :op-op:

_________________
svuda podji, na tasos dodji!

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Petak, 22 Oktobar 2021, 09:22 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Postovi: 19554
Lokacija: Ministarstvo za odnose sa javnoscu RP
Pol: Seka
Slika

_________________
svuda podji, na tasos dodji!

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Petak, 22 Oktobar 2021, 09:23 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Postovi: 19554
Lokacija: Ministarstvo za odnose sa javnoscu RP
Pol: Seka
Slika

_________________
svuda podji, na tasos dodji!

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Petak, 22 Oktobar 2021, 09:24 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Postovi: 19554
Lokacija: Ministarstvo za odnose sa javnoscu RP
Pol: Seka
Slika

_________________
svuda podji, na tasos dodji!

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Petak, 22 Oktobar 2021, 09:25 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Postovi: 19554
Lokacija: Ministarstvo za odnose sa javnoscu RP
Pol: Seka
Slika

_________________
svuda podji, na tasos dodji!

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Petak, 22 Oktobar 2021, 09:27 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Postovi: 19554
Lokacija: Ministarstvo za odnose sa javnoscu RP
Pol: Seka
Slika

_________________
svuda podji, na tasos dodji!

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Petak, 22 Oktobar 2021, 14:44 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Četvrtak, 21 Avgust 2014, 08:04
Postovi: 2947
Lokacija: Sremski Karlovci
Pol: Seka
Jaoj Pefka, dve godine nisam videla ostrva a kao da nisam bila deset.

Lepotinja od fotki :ljubac:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Petak, 22 Oktobar 2021, 15:03 
Nije prisutan
Vodič
Vodič
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 17:40
Postovi: 6131
Pol: Seka
pefkari je napisao:
[quote="]Daca"Pefka, sve znaš :ljubac:
Spas je što odeš privatno pa sve na jednom mestu uradiš. Jes da košta ali šta da se radi. [/quote]

Draga Daco, ni tamo gde odes i platis privatno (dodatno, jer zdravstveno vec placas otkad si ziv, ili ti neko tvoj placa!), ne zavrsis sve "odmah i sad"! Sve sam varijante probala!

Tebi drzim fige da sto pre sredis rezultate i obavis ono sto se mora! Da posle budes sjajno i da mislis samo na lepe stvari! :romance-grouphug: :ljubac:[/quote]
Evo.kopiram svoje pisanije sa FB.

Na koji nacin zaustaviti skotove u privatnoj dijagnostickoj ordinaciji koji drze covid pacijente u cekaonici zajedno sa onima koji nemaju covid i lazu da to nije istina, a pri tom i pacijentu saopstava med. sestra na hodniku da ima tumor na plucima al ne moze dalje nista da mu kaze. Covek moli da vidi lekara jer mu je lose od te informacije, e to ne moze, kazu nek ide kod pulmologa. To je samo ono najstrasnije, ima tu jos nekoliko propusta i maltretiranja pacijenata.

NIJE KRAJ!!! Rekose da cu cekati nalaz 15 minuta. Posle 45 minuta pitam hoce li, kaze hoce al za jedno 2,5 sata pa da idem kuci pa da se vratim. A ja sam dosla da snimim noge jer ne mogu da hodam! Zasto mora posten pacijent da urla i preti, zasto? Kako kod mene nijedan pacijent ne ceka duze od 10 minuta a radim u drzavnom zdravstvu? Ne pitam za drugaricu, pitam za sebe

Dalje, sa, sve jadnim ljudima od kovida na istom rentgenu papir izguzvani, ne menjaju, na koji se legne. Zastitnu kecelju za stitnu zlezdu od zracenja koju moraju da imaju oni nemaju. Setali me 4 puta iz jedne prostorije u drugu, jedna me posalje, druga me prekoreva sto sam dosla, i tako 4 puta. Pri tome kad zakazujes ordinacija ima jedno ime i adresu u jednoj ulici, kad dodjes ordinacija ima jos jedno ime i drugu adresu u drugoj ulici!
Dakle nikad u ordinaciju pod imenom Gaj i imenom Eurodijagnostika u ulicama Cingrijina ili Djoke Vojvodica na Zvezdari.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

_________________
Imamo naš forum!


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Subota, 23 Oktobar 2021, 06:48 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Petak, 03 April 2015, 23:35
Postovi: 23
Pol: Seka
Kalamici... Dobro jutro
Slika
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Subota, 23 Oktobar 2021, 08:58 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 02 Septembar 2014, 12:38
Postovi: 2677
Lokacija: NS
Pol: Seka
Divne fotke za dobro jutro :romance-hearteyes:

Ja sam na zdravstvo, u svakom smislu te reči, ogorčena već dugo Tedi, tako da te potpuno razumem. Ja sam juče bila na UZ, privatno naravno, u državnom termina nema, čitavih dva minuta. Pa kakav god da je stručnjak za dva minuta ne može da utvrdi da li je sve ok ili nije. A dobro ga platiš...

Nego Divine, daj još koju sličicu da popravimo raspoloženje :)

_________________
Ako zelis da budes neko zaista poseban budi ono sto jesi...


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Subota, 23 Oktobar 2021, 09:01 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 02 Septembar 2014, 12:38
Postovi: 2677
Lokacija: NS
Pol: Seka
[youtube]https://youtu.be/SXaI_Gy40tk[/youtube]
Ko može, neka postavi da se vidi ja sa mob. ne mogu

_________________
Ako zelis da budes neko zaista poseban budi ono sto jesi...


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Subota, 23 Oktobar 2021, 09:57 
Nije prisutan
Vodič
Vodič
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 17:40
Postovi: 6131
Pol: Seka
urbi je napisao:
Divne fotke za dobro jutro :romance-hearteyes:

Ja sam na zdravstvo, u svakom smislu te reči, ogorčena već dugo Tedi, tako da te potpuno razumem. Ja sam juče bila na UZ, privatno naravno, u državnom termina nema, čitavih dva minuta. Pa kakav god da je stručnjak za dva minuta ne može da utvrdi da li je sve ok ili nije. A dobro ga platiš...

Nego Divine, daj još koju sličicu da popravimo raspoloženje :)
E sad mi zao, imam fenomenalnu doktorku za UZ, briznu, detaljnu, posvecenu, privatno al cene vrlo prihvatljive. Kome zatreba mogu da dam kontakt. Pefkari ce potvrditi, bila je odusevljena.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

_________________
Imamo naš forum!


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Subota, 23 Oktobar 2021, 11:27 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 29 Jul 2015, 19:22
Postovi: 15619
Lokacija: Tu... i tamo
Pol: Seka
:ljubac: Tedi, Daci, Pef i svima koji se bore
:clap: za jutarnje fotke

:romance-grouphug: Dobro jutro!

_________________
Mislim PLAVO 8-) Slika Slika Slika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Nedelja, 24 Oktobar 2021, 13:15 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Postovi: 19554
Lokacija: Ministarstvo za odnose sa javnoscu RP
Pol: Seka
Daca je napisao:
Jaoj Pefka, dve godine nisam videla ostrva a kao da nisam bila deset.

Lepotinja od fotki :ljubac:


Razumem potpuno o cemu pricas!
Ja, ono sto preskocih 3 leta, kad sam bila prosle godine- em mi se mnogo toga promenilo, em osecaj bio kao da nisam bila 30 godina!

:ljubac:

Broj slika, ovogodisnjih, je mali...jer sam bila nepokretna...

_________________
svuda podji, na tasos dodji!

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Kafić
PostPoslato: Nedelja, 24 Oktobar 2021, 13:32 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Postovi: 19554
Lokacija: Ministarstvo za odnose sa javnoscu RP
Pol: Seka
Tedi je napisao:
Evo.kopiram svoje pisanije sa FB.

Na koji nacin zaustaviti skotove u privatnoj dijagnostickoj ordinaciji koji drze covid pacijente u cekaonici zajedno sa onima koji nemaju covid i lazu da to nije istina, a pri tom i pacijentu saopstava med. sestra na hodniku da ima tumor na plucima al ne moze dalje nista da mu kaze. Covek moli da vidi lekara jer mu je lose od te informacije, e to ne moze, kazu nek ide kod pulmologa. To je samo ono najstrasnije, ima tu jos nekoliko propusta i maltretiranja pacijenata.

NIJE KRAJ!!! Rekose da cu cekati nalaz 15 minuta. Posle 45 minuta pitam hoce li, kaze hoce al za jedno 2,5 sata pa da idem kuci pa da se vratim. A ja sam dosla da snimim noge jer ne mogu da hodam! Zasto mora posten pacijent da urla i preti, zasto? Kako kod mene nijedan pacijent ne ceka duze od 10 minuta a radim u drzavnom zdravstvu? Ne pitam za drugaricu, pitam za sebe

Dalje, sa, sve jadnim ljudima od kovida na istom rentgenu papir izguzvani, ne menjaju, na koji se legne. Zastitnu kecelju za stitnu zlezdu od zracenja koju moraju da imaju oni nemaju. Setali me 4 puta iz jedne prostorije u drugu, jedna me posalje, druga me prekoreva sto sam dosla, i tako 4 puta. Pri tome kad zakazujes ordinacija ima jedno ime i adresu u jednoj ulici, kad dodjes ordinacija ima jos jedno ime i drugu adresu u drugoj ulici!
Dakle nikad u ordinaciju pod imenom Gaj i imenom Eurodijagnostika u ulicama Cingrijina ili Djoke Vojvodica na Zvezdari.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk


Znas koliko sam se ja napatila poslednja 4 meseca...koliko raznih pregleda...snimanja...zracenja...fizikalne...dakle, za mene je ovo leto bilo smak sveta!
Moja doktorka je bila diskretna, nije meni rekla da sumnja na tumor kostiju, nego je zvala sestru, pa muza, pa se sa njima konsultovala kako da mi to saopsti...a "na prvu" smo se skontale i dopale jedna drugoj...kad se s nijima iskonsultovala, pozvala je mene..u medjuvremenu je sestra dosla do mene...satima smo bile zajedno, ni rec mi nije rekla! Kad je prosla frka...valjda prosla...kad sam uradila rendgen karlice, pa MR, pa ustanovili da imam oziljak u vidu okostalog starog loma (????), sestra mi je priznala da je "znala unapred"...meni doktorka nije htela da kaze na sta sumnja, ali sam i sama ukapirala...po njenom glasu, vrdanju na pitanja...3 meseca fizikalne...drzavno, pa privatno...ufff! Drndanje, cekanje, odlasci na 38*...negde klima gruva kao luda, negde se topis...nikome da ne pozelis!

O stresu zbog pregleda i da ne pricam! Poslednje je bilo radjenje MR u "Hramu"....bila sam na ivici nervnog sloma! Triput sam htela da vicem da me vade iz onog cuda...apaarat iu "Medigroupu" je bio sasvim drugaciji, kad sam radila MR kicme...sasvim ok, podnosljivo, dali mi slusalice...doduse, vrtela se Sade 40 minuta, jedna pesma... :mrgreen: ...ali, ovo drugo!!!! Uzak tunel,uska kada za leganje, vezali me kaisevima, pod maskom...cure mi suze, sline, ne mogu da disem, ne mogu da se obrisem..umesto 20 minuta, trajalo je duplo duze...taman kad me izvadise i pomislih da sam uspesno prezivela, ugurase mi igle u ruku i ubrizgase kontast...ja sam alergicar, pa me je strah da ne bude reakcije dodatno uspanicio...jos 20 minuta...izvadili su me nenormalnu iz one masine...pa sam cekala jos pola sata "ocitavanje snimka"...sve za "tricavih" skoro 20000... :shifty:

Nikome da ne pozelis!

_________________
svuda podji, na tasos dodji!

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 100602 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 6228, 6229, 6230, 6231, 6232, 6233, 6234 ... 6707  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat


Ko je prisutan

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  

Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Putovanja u srcu © 2014-2019.