Putovanja u srcu

Mesto gde razmenjuju informacije oni kojima su putovanja u srcu
Danas je Subota, 28 Maj 2022, 17:36

Sva vremena su u UTC + 1 sat

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 96025 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 6393, 6394, 6395, 6396, 6397, 6398, 6399 ... 6402  Sledeća
Autor Poruka
PostPoslato: Subota, 14 Maj 2022, 08:42 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 02 Septembar 2014, 12:38
Pol: Seka
Hvala Ivane na lepim željama! Zahvaljujem i Brzom!
Kad smo već kod putovanja, planirate li šta za leto? Pera se zamalo pa osolio, Tedi će uskoro, ako sam dobro razumela, a ostali?!
Ja moram da čekam da vidim šta će stariji sin odlučiti, jer došlo je vreme za prvo samostalno letovanje a i mlađi da se upiše u srednju. Što znači da na more možemo tek u avgustu a to nikako ne volim...
Da, zaboravoh, i Daca nam zna gde će :ljubac:
Ivane hoćete li vi i ove godine na Jadran ili menjate destinaciju?

Vrh
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Subota, 14 Maj 2022, 13:56 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 20:00
Pol: Bata
Ne znam ništa. Ja nekako vuček ka Krfu a sad, videćemo da li ćemo tamo ili ne.

Vrh
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Subota, 14 Maj 2022, 13:57 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Ja sam se zaželeo Grčke. Lepo je u HR. Sve super ali nema onakvog mora kao u GR. Kažu da ima u dalmaciji ali tamo stvarno ne bih. Istra ima baš loše more a o plažama da ne pričamo.

Vrh
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Nedelja, 15 Maj 2022, 00:26 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Uopšte ne mislim da smo trebali pobediti, meni je naša pesma više umetnički performans i kao deo neke angažovanr predstave. Međutim ova ljigavština sa pobedom Ukrajine (koju sam i očekivao) je toliko odvratna da mi dođe da kažem Putine udri, ali ipak neću, nije onaj jadni narod tamo kriv.

Vrh
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Nedelja, 15 Maj 2022, 08:41 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 29 Jul 2015, 19:22
:ljubac:
Nije valjda da si verovao da jurosong ima neke veze sa muzikom...

Vrh
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Nedelja, 15 Maj 2022, 08:56 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 29 Jul 2015, 19:22
Ovo je bio moj momenat 'razočarenja' takve vrste, izrečen naglas, na opše oduševljenje moje porodice koja je smatrala da je to vrlo zabavno - mala švabica peva o miru... pa ko bi tome odoleo?

Flešbek na skeč kad "Hitler" peva o svojim miroljubivim namerama u numeri Ol aj vont is pis...

A little piece of Poland,
A little piece of France,
A little piece of Portugal
and Austria, perchance...

Vrh
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Nedelja, 15 Maj 2022, 19:13 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Eurosong odavno u kući zovemo frikšou. Ove godine još ponajmanje, mada koliko sam video nijedno pravo muško nije bilo na bini.

Vrh
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Nedelja, 15 Maj 2022, 20:56 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Teska srca, moracu da se slozim!
Ja tebi, ti meni..."bivsa braca bivsoj braci", Nordijci Nordijcima..Grci Kipru..i obrnuto...meni je to sve, samo ne " izbor za najlepsu pesmu Evrope"...nemam protiv ni razlicitosti..ni nacija i vera..to uvek isticem..ali, sada mi je svega toga "to much"!
Izrael i Australija "pripadaju Evropi"..a Srbi moraju " da cekaju u redu da ih Evropa primi"..bolesno!
Crnci, Arapi, Hindusi, Azijati..svi su u Evropi...mi, opet-"zadnje crevo"...
Nadam se da " neki to odgore vidi sve"!

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika

Vrh
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Nedelja, 15 Maj 2022, 21:08 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Mali dodatak: ono cudo od nase voditeljke/promoterke/sta god...mislim da je krajnje vreme da ode u peMziju!
Njeno komentarisanje sinoc je bilo, u najmanju ruku, neukusno...cesto cak i bezobrazno...bila je smooooor, koga nisam mogla da slusam! Decenijama vodi taj program..uvek je bila dosadna do bola, ali sada je prevazisla sebe! Aman, zar ne postoji niko "sveziji" i profesionalniji da to radi?!
Na trenutke me je bas bilo sramota zbog njenih reakcija i komentara...
Toliko..
Zao mi je sto ukrajinski narod pati...ali glasanje iz milosrdja mi nije ok...

Vrh
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 16 Maj 2022, 13:21 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

Pridružio se: Petak, 29 Avgust 2014, 11:39
IvanBP je napisao:
Ja sam se zaželeo Grčke. Lepo je u HR. Sve super ali nema onakvog mora kao u GR.
O da.... :romance-heartsfade:

Vrh
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 16 Maj 2022, 13:33 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

IvanBP je napisao:
Uopšte ne mislim da smo trebali pobediti, meni je naša pesma više umetnički performans i kao deo neke angažovanr predstave. Međutim ova ljigavština sa pobedom Ukrajine (koju sam i očekivao) je toliko odvratna da mi dođe da kažem Putine udri, ali ipak neću, nije onaj jadni narod tamo kriv.

Ukrajina je pobedila zato što ima puno svog naroda van svoje zemlje (čitaj 5 miliona izbeglica), koji su glasali i ovi zapadnjaci što sve radi po diktatu svojim medija, a akcenat njihove pesem je u tužnom antiratnom/ratnom tekstu. Naša pesma je trebalo da pobedi, jer je baš lepo da se svake godine nagradi nešto interesantnije i drugačije, ali i kvalitetno. Kao što si možda video, stručni žiriji iz svih zemalja nisu videli kvalitet ni u jednoj od ove dve pesme, te davaše malo poena, ali se svetu dopala Konstraktina pesma.
Znam, znam, rećićete "sve je namešteno", ali mene ne zanima da se bavim nikakvim teorijama zavera, posebno kada smo videli da je jedna mala zemlja izbila na 5. mesto :clap: .

Vrh
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 16 Maj 2022, 13:36 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

pefkari je napisao:
Teska srca, moracu da se slozim!
Ja tebi, ti meni..."bivsa braca bivsoj braci", Nordijci Nordijcima..Grci Kipru..i obrnuto...
Pa dobro, prirodno je da se neka pesma svidi komšijama, posebno ako je u pitanju slično jezičko područje. :D

Vrh
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 16 Maj 2022, 13:40 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

pefkari je napisao:
Mali dodatak: ono cudo od nase voditeljke/promoterke/sta god...mislim da je krajnje vreme da ode u peMziju!
Njeno komentarisanje sinoc je bilo, u najmanju ruku, neukusno...cesto cak i bezobrazno...bila je smooooor, koga nisam mogla da slusam! Decenijama vodi taj program..uvek je bila dosadna do bola, ali sada je prevazisla sebe! Aman, zar ne postoji niko "sveziji" i profesionalniji da to radi?!
Na trenutke me je bas bilo sramota zbog njenih reakcija i komentara...
Toliko..
Zao mi je sto ukrajinski narod pati...ali glasanje iz milosrdja mi nije ok...

Voditeljka je bila žešći smor i za mene, program je vodila kao da sedi u svojoj kuhinji sa komšinicom na kafi!
Meni je glasanje iz milosrđa više nego ok. :D Bolje to, nego glasanje zbog golog d....a, što sigurno primetiste kod Španjolke...

Vrh
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 16 Maj 2022, 15:21 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Mikice, podrzavam sve ljude koji iz nekog razloga pate...ali, ovo je takmicenje za najbolju pesmu...samo u tom smislu nije ok...

Evo jos jednom mesta na kome cu da ponovim: fuj politika i politicari! :evil: Jadan mali covek, bilo gde, jer uvek nastrada!

Vrh
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 16 Maj 2022, 18:26 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

milenaidaki je napisao:
IvanBP je napisao:

Ukrajina je pobedila zato što ima puno svog naroda van svoje zemlje (čitaj 5 miliona izbeglica), koji su glasali i ovi zapadnjaci što sve radi po diktatu svojim medija, a akcenat njihove pesem je u tužnom antiratnom/ratnom tekstu. Naša pesma je trebalo da pobedi, jer je baš lepo da se svake godine nagradi nešto interesantnije i drugačije, ali i kvalitetno. Kao što si možda video, stručni žiriji iz svih zemalja nisu videli kvalitet ni u jednoj od ove dve pesme, te davaše malo poena, ali se svetu dopala Konstraktina pesma.
Znam, znam, rećićete "sve je namešteno", ali mene ne zanima da se bavim nikakvim teorijama zavera, posebno kada smo videli da je jedna mala zemlja izbila na 5. mesto :clap: .

Milena, ovo je neko lupio na internetu a ostali nekritički prenose. Na sajtu evrovizije, možeš videti statistiku kako je koja zemlja glasala i koliko je dobila poena od koje zemlje (i žiri i publika). 5 miliona raseljenika su kap u moru stanovništva evrope. Većina zemalja je dala 12 i 10 poena Ukrajini. Nema njihovih toliko u Bugarskoj, Španiji, Portugaliji i da ne nabrajam. Više ima naših u Austriji nego njih. Jednostavno, glasali su zato što je strahovita medijska kampanja podrške Ukrajini te se ta solidarnost prenrla na evroviziju, što je bljak jer nema veze rat i najlepša pesma. Naravno pitanje je i šta je sledeće?

Vrh
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 96025 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 6393, 6394, 6395, 6396, 6397, 6398, 6399 ... 6402  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat

Ko je prisutan

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost

Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  

Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Putovanja u srcu © 2014-2019.