Putovanja u srcu

Mesto gde razmenjuju informacije oni kojima su putovanja u srcu
Danas je Petak, 29 Mart 2024, 00:16

Sva vremena su u UTC + 1 sat




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autor Poruka
PostPoslato: Subota, 26 Septembar 2015, 00:19 
Nije prisutan
Izviđač
Izviđač

Pridružio se: Sreda, 01 April 2015, 13:19
Postovi: 234
Pol: Seka
Lefkas je super ali mi smo samo jedno vece isli tamo. :(
Sada citam kako smo se na Lefkadi najvise i odmorili i umorili ali tako je bilo. Od jurcanja na sve strane tacno bi nam lepo dosao jos jedan odmor ali smestaj smo imali super i bili smo sami, tako da nije bilo nikakve buke pa smo mogli lepo da se odmorimo za nove "radne" pobede! :)
E, da u vreme kada smo bili tamo, bila je neka manifestacija pa su postavili binu i dva dana je bila ziva muzika i uz prateci program. :)
Mislim da nema greske sto se Lefkade tice gde god da se nadje smestaj nego smo se mi sprijateljili sa tom devojkom gde smo bili smesteni (pa smo i u nekom kontaktu ostali) a i sa Grkom sa palacinkama pa mozda i to doprinosi tome da bismo se tamo vratili.
Ne znam da li sam vec rekla ali njen tata je vlasnik brodica koji ide na Agiofili pa smo dobili kartice za jedan gratis odlazak na plazu i jedan sa 50% popusta.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 28 Septembar 2015, 15:03 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

Pridružio se: Petak, 29 Avgust 2014, 11:39
Postovi: 17771
Pol: Seka
Ma da, na Lefkadi je sve relativno blizu, ali je zapadna obala jako nezgodna za noćnu vožnju, tj opasna.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 1 sat


Ko je prisutan

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  

Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Putovanja u srcu © 2014-2019.