Putovanja u srcu

Mesto gde razmenjuju informacije oni kojima su putovanja u srcu
Danas je Četvrtak, 28 Mart 2024, 20:14

Sva vremena su u UTC + 1 sat




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 171 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeća
Autor Poruka
PostPoslato: Utorak, 21 Mart 2017, 17:42 
Nije prisutan
Vodič
Vodič
Korisnikov avatar

Pridružio se: Četvrtak, 21 Avgust 2014, 09:02
Postovi: 8106
Lokacija: PRAVDA za P R A V D U !
Pol: Bata
Mekice,
nije mi poznato da je neko od meni bliskih osoba u tim bungalovima letovao.
Bio sam na Pahisu 2014-te, 15 dana i bilo mi je super, ali stavrno. Bili smo, u sada već nepostojećem, Pahis Biču.
Prošle godine sam svratio do Pahisa i konstatovao da se prilično promenio nakon izgradnje novog hotela.
Što se same plaže tiče meni je sasvim ok. Najvažnija prednost je prirodna hladovina. Malecki nedostatak je, ponekada, prisustvo vodene trave (ili kako se to već zove) na površini.

Pošto si ti već rezervisala-uplatila sad nemaš kud nego da čekaš dan polaska a onda da uživaš !

_________________
Kad popijem koju u kafani
ondak pričam ono što mislim trezan.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Sreda, 22 Mart 2017, 22:16 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Četvrtak, 21 Avgust 2014, 08:04
Postovi: 2947
Lokacija: Sremski Karlovci
Pol: Seka
Mekice, bila sam smeštena u Katerini 2014. Nisam u bungalovu ali sam svaki dan prolazila pored njega.
Bungalov je na samoj plaži, super opremljen, sve novo u njemu. Tako je bar tada bilo. Ima ogroman bor ispred smeštaja, tako da je hlad čitav dan. Dvorište uvek uredno, puno zezalica za decu. Vlasnici ljubazni i neprimetni.

Možeš pogledati slike na prvoj strani ove teme, a ovo je tvoj smeštaj. Bolju sliku nemam.

Slika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Nedelja, 04 Jun 2017, 15:31 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Nedelja, 04 Jun 2017, 14:43
Postovi: 2
Pol: Seka
Jeluska je napisao:
Antoniadis studio, Pachis beach[/b], nalazi se iznad magistrale, otprilike u nivou Pachis hotela. Do plaze ga deli oko 250m.

Utisci su različiti ali jedno je sigurno: Ovaj smeštaj je skroman a takva mu je i cena.
U pitanju su tro- i četvorokrevetni studiji u prizemlju i na spratu.
Studiji su jako blizu jedan drugom i neminovno je da srećete komšije jako često. Iskreno, mislim da je dobro rešenje za dve ili tri porodice koje letuju zajedno. Mi smo te godine upoznali jednu porodicu iz Makedonije (bili smo terasa do terase) i ne računajući to letovanje ove godine će biti 3. godina kako letujemo zajedno :).
Nama je bilo dobro. Četvorokrevetni studio u prizemlju je sasvim solidne veličine, kuhinja je standardno grčka, kupatilo bez ozidane ''tuš-kabine'' već stojite na pločicama dok se tuširate. Ali, dvorište je dobro za one koji imaju malu decu, jer ima deo sa ljuljaskama, kućicom na drvetu i raznim pletenim ''visuljkama'' u i na kojima deca mogu da se vrte i ljuljaju. Naša deca sve ostale smeštaje porede sa ovim koje zovu ''naše more'' (za to je kriva kućica na drvetu).
Meni je bilo super što mogu da skuvam ručak napolju (videćete na slikama, postoji ''šporetić'' koji je zajednički i nalazi se napolju.
Postoji i veš mašina u koju možete da ubacite peškire sa plaže i lepo ih operete.
Posteljina i peškiri se menjaju na 5 dana.


Slika

Slika

p.s. Ja godinama ''šmekam'' Katerina studios na Pachisu kao jedan od favorita ali ne znam da li ćemo ikada imati da izdvojimo toliko a da nas ''ne zaboli jako''...


Da li je kod Antoanidisa bucno zbog blizine puta, vidi se put i da li se osecaju izduvni gasovi?

Hvala!


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 06 Jun 2017, 08:26 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

Pridružio se: Petak, 29 Avgust 2014, 11:39
Postovi: 17771
Pol: Seka
Ivanjuska, dobro došla na naš forum!


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Sreda, 07 Jun 2017, 09:00 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Četvrtak, 21 Avgust 2014, 13:25
Postovi: 1000
Ivanjuška, dobro došla!

Mi smo bili smešteni u prizemlju i taj put nismo videli osim kad krenemo prema kapiji (možda se sa sprata vidi put)... Naime kuća nije do samog puta već je prvo gazdina kuća do puta a kuća u kojoj su gosti smešteni je malo uvučena u dvorište.
Nama nije bilo bučno, nismo osećali izduvne gasove...
Proveriću da li imam negde neku fotografiju da ti bolje opišem udaljenost kuće od puta.
Slobodno pitaj ako te nešto interesuje.

_________________
Pobeći negde, daleko, što dalje...


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Sreda, 07 Jun 2017, 09:43 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Četvrtak, 21 Avgust 2014, 13:25
Postovi: 1000
Evo još malo sličica iz Antoniadisa:

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

na slikama iz soba ima nas tako da ne mogu da ih postavim...

_________________
Pobeći negde, daleko, što dalje...


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 13 Jun 2017, 21:04 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Nedelja, 04 Jun 2017, 14:43
Postovi: 2
Pol: Seka
Hvala Jeluska!
Ne bi trebalo da se cuje buka ni na spratu onda.
Da li je put frekventan? U julu verovatno jeste....


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 13 Jun 2017, 22:10 
Nije prisutan
Vodič
Vodič
Korisnikov avatar

Pridružio se: Četvrtak, 21 Avgust 2014, 09:02
Postovi: 8106
Lokacija: PRAVDA za P R A V D U !
Pol: Bata
Mnogo manje nego kroz Potos ili Limenariju npr.

_________________
Kad popijem koju u kafani
ondak pričam ono što mislim trezan.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Subota, 17 Jun 2017, 23:55 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Četvrtak, 21 Avgust 2014, 13:25
Postovi: 1000
Ne bi trebalo :)

_________________
Pobeći negde, daleko, što dalje...


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Nedelja, 23 Jul 2017, 19:20 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Nedelja, 23 Jul 2017, 19:17
Postovi: 1
Pol: Seka
Zelela bih da podelim svoje iskustvo u vezi smestaja na Tasosu -Limenasu - vila Meresi. Totalno nezadovoljstvo i razocarenje, a aranzman nije placen malo. Umesto u 14h (kako stoji u vauceru), u sobu smo usli u 16h, kao i svi koji su stigli tog dana,a neki cak i kasnije. Nasa dvokrevetna soba je bila toliko mala da smo se jedva mimoilazili. Slike i realno stanje ne mogu da se porede. Bukvalno smo iz kreveta mogli da kuvamo kafu (a dok se ringla ugreje mozes slobodno do marketa, nekog daljeg, u kupovinu). Ormar je samo zauzimao prostor, jer je tako postavljen da kad se otvori - ne mozes da mu pridjes. U celoj sobi samo JEDNA uticnica, i to za tv! Komarnika nema! Terasa metar sa metar, bez susilice za ves, ili bilo kakvog kanapa. Parking je takodje veliki problem, on postoji, ali samo 8 parking mesta, a soba ima 22.. tako da smo se parkirali jedni iza druge u koloni (u dvoristu), a svako jutro cimanje i budjenje da preparkiras auto...na ulici je zabranjeno parkiranje, jer skidaju tablice... Jedina stvar koja valja u smestaju jeste to sto se sobe ciste na 2 dana, posteljina se menja na 5. Tako da ukoliko neko planira ovu vilu za smestaj, eto neke informacije u vezi nje... Inace tasos je predivan, juce se vratili :)


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 25 Jul 2017, 06:47 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 21:00
Postovi: 2872
Zdravo Jeco, dobro dosla na forum.
Steta sto ste tako prosli u smestaju... mi smo prosle godine u Pefkariju imali slican problem, sto se tice prostora. Vrlo mala povrsina sobe i da bi jedan prosao do wc, drugi mora da sedne na krevet. Zato sam ove godine sve koje sam kontaktirao pitao o povrsini sobe, a i na dalje cu svakako.

Imamo par tema o Tasosu i plazama, pa budi slobodna i okaci slike i utiske, ukoliko zelis. :)

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=jct2YlbaXBg&feature=youtu.be


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Nedelja, 30 Jul 2017, 20:12 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Nedelja, 30 Jul 2017, 19:51
Postovi: 3
Pol: Seka
Zdravo dragi Tasosovci , treba mi vasa pomoc ... Decko i ja krecemo u sredu na Tasos , ali nismo nasli odgovarajuci smestaj . Nikana je bila veoma ljubazna i poslala nam nekoliko ponuda ali mi nista nije zanimljivo. Deluje da su skoro svi smestaji podeseni za 3+ broj ljudi ... Dajte neke predloge molim vas .... Bas bih zelela da vidim Lepote Tasosa :D


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Nedelja, 30 Jul 2017, 21:56 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

Pridružio se: Petak, 29 Avgust 2014, 11:39
Postovi: 17771
Pol: Seka
Iv, dobro došla na forum! Nemam ništa pametno da kažem, osim da kreneš da gledaš last minute ponude po agencijama, na netu i to što pre, jer za ovaj period aranžmani su uglavnom odavno rasprodati.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 31 Jul 2017, 06:50 
Nije prisutan
Vodič
Vodič
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 17:40
Postovi: 6131
Pol: Seka
Slucajno znam da je u subotu bilo mesta za vilu Central u Potosu preki agencije Trim travel, ako vas to zanim

_________________
Imamo naš forum!


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 31 Jul 2017, 09:20 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Ponedeljak, 31 Jul 2017, 08:18
Postovi: 1
Pol: Seka
Veliki pozdrav svima! :ljubac:
Mi smo prošle godine bili na Tasosu, Pachis beach, Katerina Beach Bungalow. Ovo za Makicu i za ostale koji se upute tamo, moja najiskrenija preporuka. Bungalov je savršenstvo, a ni apartmani i studia koji su iza nisu ništa lošiji. Jeste skupo, ali vredi svaku paru! Nisam stigla da postavim slike jer vidim da je ograničenje na veličinu ali koga zanima, napisala sam detaljno o Tasosu, baš ovom smeštaju, štetnjama, šaljem link...
https://www.facebook.com/notes/milica-gogi%C4%87/tasos-2016/10155339483989321/


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 171 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat


Ko je prisutan

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  

Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Putovanja u srcu © 2014-2019.